לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

רעיונות מיוחדים לדייט ראשון

דייט ראשון הוא תמיד מאוד מלחיץ, בטח כשמעולם לא ראית את הדייט שלך. למרות שדיברתם באפליקציה ימים כלילות, הפגישה הראשונה היא בהחלט מפחידה. כעת, כשכל המסכות ירדו, ואתם סוף סוף נפגשים- הגיע הזמן להפתיע.

חשוב לזכור שבאתרי היכרויות, משתמשות רבות מדברות עם מספר אנשים בו זמנית- ואם אתה רוצה להרשים אותה, הנה כמה רעיונות מיוחדים לדייט ראשון.

סדנת אפייה

אוכל הוא תמיד נושא שיחה טוב כדי לשבור את הקרח. אז מקום שתלכו למסעדה יקרה, המלצתנו היא ללכת לסדנת אפייה. בסדנאות אלו תעבדו ביחד כדי להכין אוכל, דבר שבהחלט יקרב איתכם. סדנאות אפייה לוקחות בדרך כלל לא מעט זמן (בין 3-4 שעות) כך שיהיה לכן הרבה זמן ביחד, ואתם לא תהיו לבד בסדנה- כך שלא יהיו שתיקות מביכות שמוכרות לכולנו בדייטים ראשונים. אבל אולי הדבר הטוב ביותר הוא שאחרי שתסיימו את הסדנה, תוכלו לאכול את האוכל שהכנתן! זה בהחלט יותר זול ממסעדה, ולא פחות טעים.

טיול על חוף הים

אם אתם קרובים לחוף הים, תוכלו לצאת לדייט על חוף הים. זהו מקום מושלם להירגע משגרת החיים ופשוט לשמוע את גלי הים השלווים. נכון, החול לעיתים יכול להיות מעיק, אבל אין רומנטי יותר מטיול על חוף. אם אתם מבלים שם מספיק זמן, גם לצפות בשקיעה. בנוסף, המלצתנו היא לבוא עם בגדי ים, כדי שתוכלו להשתזף או אפילו לטבול במים. תוכלו להביא אוכל, שתיה ומוזיקה שאתן אוהבות כדי שהדייט יהיה מושלם.

 ערב טריוויה

ערבי טריוויה הם דרך מצוינת להכיר את הדייט- מה היא אוהבת, במה היא מתעניינת ומה מעסיק אותה. ערב הטריוויה לא חייב להיות קשור לאו דווקא לטריוויה כללית, במקרים רבים יש ערבי טריוויה בנושא מסוים. כך, אם יש ערב טריוויה בנושא סדרה/סרט ששניכם אוהבים תוכלו להציג את הידע הרב שלך בנושא. ערבי טריוויה מצריכים שיתוף פעולה בין הזוג  וכך תוכלו להעמיק את היחסים במהירות, כבר בדייט הראשון.

שחקו משחקים

גם אם אף אחת מםן לא ממש משחק כל יום משחקי מחשב, בהחלט תוכלו להתחבר בבר גיימינג. זהו בר שאוסף בתוכו את הטוב משני הצדדים: מצד אחד תוכלו לשתות אלכוהול, אך מהצד השני גם לשחק משחקי מחשב על הקונסולות החדשות ביותר. משחקי מחשב הם תמיד נושא שיחה טוב, ותמיד תוכלו לעצור אותם- כדי לדבר אחת עם השני.

מה עם דייט שני?

לסיכום, עולם הדייטים יכול להיות מעט מפחיד בהתחלה, אך אם תצאו למקום שישבור את הקרח כבר בהתחלה, תוכלו להכיר אחד את השנ במהירות. מי יודע, אולי יהיה אפיל דייט שני? מה בטוח, לא תשכחו את הדייט הזה הרבה זמן.

 

תפריט ראשי