לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

עוגות מעוצבות לימי הולדת

מארגנים אירוע יום הולדת או מסיבה אחרת לבת שלכם? אין לכם כוח או אפשרות להכין עוגה מעוצבת כמו שהיא רוצה או כמו שאתם רוצים לספק לאירוע? התשובה לכל זה פשוטה מאוד – לקנות עוגה מעוצבת!

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר קונדיטורים ומעצבי עוגות אשר מספקים מגוון רחב של דוגמאות עבור עוגות מעוצבות מבצק סוכר ושולחנות מתוקים, בין אם זה לבנים ובין אם זה לבנות. מדובר על עוגות מעוצבות לכל הגילאים, בכל השלבים בחיים. במאמר זה נתייחס יותר לעוגות מעוצבות לבנות, אף על פי, כפי שציינו, שגם הקטלוג של עוגות מעוצבות ושולחנות מתוקים בכלל, אשר פונה לבנים הוא מאוד גדול וייחודי. לפני שנציג מספר דוגמאות, חשוב להבין מה הרעיון של עוגות מעוצבות מבצק סוכר ושולחנות מתוקים. בדרך כלל הורים נוהגים להכין עוגה עם סוכריות, פצפוצים או דוגמאות שונות אותן אפשר לעשות באמצעות מודלים שונים של עיצובים פשוטים. אך ישנם הורים רבים שמעדיפים להשקיע מאות שקלים ברכישה של עוגות מעוצבות, בין אם מדובר בעוגות מעוצבות לבנות או לבנים, כאמור. עוגות מעוצבות מלמדות על כך שמדובר באירוע מיוחד, אירוע שהוא בלתי נשכח במובן מסוים, יתרה מזו, זה מלמד על החשיבות שלו, לא רק עבור הילדה אלא גם עובר ההורים שלה. כאן המקום לומר עוד, שהשימוש בעוגות מעוצבות הוא רחב, אומנם בדרך כלל נהוג לרכוש עוגות כאלה לימי הולדת, אך גם באירועים אחרים אנחנו יכולים למצוא מגוון דוגמאות רחב של עוגות מעוצבות, בין אם זה עוגות לכבוד עלייה לכיתה א', עוגות לסיום שנה, גיוס ועוד.

דוגמאות של עוגות מעוצבות לבנות:

הדוגמה הקלאסית היא עוגות מעוצבות או שולחן מתוק מעוצב (עוגיות, וממתקים אחרים שניתן להכין בעצמנו או לרכוש על פי הזמנה אישית) בקונספט אחיד עם עוגת נסיכות, פיות, דוגמניות  וכדומה. מדובר על הדוגמה הקלאסית אף על פי שיש הורים שמעדיפים להתנער מכך ולא להזמין עיצובים כאלה, בגלל שלא תמיד יש קשר בינהם לבין הילדה שלהם. דוגמה פופולרית יותר היום זוהי עוגה בעיצוב של וונדר-וומן (זאת בזכות הסרט של גל גדות כמובן!) יש לא מעט צעירות, ילדות ונערות אשר בוחרות בעיצוב זה. אם לא וונדר-וומן, אז גיבורות אחרות של סרטים, בין אם מדובר בדמויות פיקטיביות או כוכבות קולנוע וכוכבות פופ אמיתיות לכל דבר. יש נערות וילדות שבוחרות בעיצוב בסגנון הרבה יותר מיוחד, לא דמויות מהאגדות ולא דמויות אמיתיות, הכוונה למוצרי פופ, מוצרי אופנה, מפלאפון ועד ארנק, מנעליים ועד עיצוב של חולצות על גבי העוגה. צריך לומר היצירתיות כאן צריכה להיות של שני הצדדים, לא רק המעצבת צריכה להיות יצירתית גם הנערה וההורים שלה.

תפריט ראשי