לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים הם צורך חשוב עבור שיתופי הפעולה העתידיים בין כל העובדים במהלך העבודה השוטפת.

המטרה של ימי הגיבוש

כשמדובר בחברות גדולות לא כל העובדים מכירים זה את זה ולכן ימי גיבוש לעובדים הם ההזדמנות להכיר לעומק זה את זה. חברות ההפקה מארגנות סוגים שונים של ימים כאלו אשר כוללים לדוגמה משחקים כמו המרוץ למיליון או חפש את המטמון אשר בהם העובדים מתחלקים לשתי קבוצות, יש בהם עובדים שאינם מודעים לשמם ולתפקידם של חלק מהעובדים וזו הזדמנות נפלאה להכיר זה את זה.

כל קבוצה מקבלת משימות על ידי כמה שאלות טריוויה, שאלות מתמטיות או משימות ניווט שונות. כל אחד מהעובדים עושה כל שניתן כדי לקדם את הקבוצה שלו, יש התלהבות עצומה ותחרות יוצאת דופן בין הקבוצות, עד שהקבוצה הראשונה מגיעה ליעד וכל חבריה מרוצים מהעובדה שהם ניצחו.

במהלך המשימות כולם הבינו שזו הדרך המיטבית ביותר להכיר את העובדים, הם שומעים על התפקיד של האדם האחר, היכן הם גרים, כמה ילדים יש להם ובאילו גילאים. המשימות הללו מקרבות מאד בין כולם והם מרגישים יחד כיחידה מובחרת עם גאוות יחידה.

הקולינריה במיטבה

אחרי הפעלת המוח והריצות בניווט, אין כמו להירגע במסעדה טובה שתואמו בה מראש שולחנות. כך כולם נהנים לשבת עם החברים החדשים שהכירו והם שבעים מארוחת צהרים ברמה קולינרית גבוהה שהייתה טעימה לכולם.

סדנאות משותפות

בהמשך היום, האוטובוס שמסיע את כולם אל ימי גיבוש לעובדים נוסע ליעד בהפתעה. מדובר בסדנאות משותפות של כל העובדים בנושאים גסטרונומיים. קיימות כמה אופציות לסדנאות במתחם זה והנהלת החברה מתאמת מראש השתתפות של העובדים באחת מהסדנאות שנראית מוצלחת במיוחד.

הבחירה היא בין סדנאות של עוגות גבינה, עוגות שוקולד, כוסות של קינוחים אישיים, בישול על טהרת המטבח האיטלקי, מקארון, עוגיות מרוקאיות, פטיפורים, סדנת זילוף ועוד.

העשייה המשותפת יוצרת מרקם נפלא בין כל עובדים, רובם עוזרים זה לזה במשימות השונות כדי להגיע למוצרים מוגמרים שהם נהדרים. בתום הסדנה העובדים אוכלים את התוצרת שלהם ונהנים מאד מהתוצאות המושלמות. עכשיו הם מרגישים שלאחר ימי גיבוש לעובדים הם יוצאים עם ערך מוסף וכך הם יוכלו כבר השבוע להכין מטעמים יחד עם הילדים בבית בהתאם למתכונים שהתקבלו בסדנה.

כך מיום הטיול מחוץ למשרד, ההנאה עוברת גם לבני הבית שייהנו גם מהעשייה יחד וגם מקינוחים, עוגות ועוגיות מושלמות.

תפריט ראשי