לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

הדגש הקולינרי לאירוע משפחתי

כשקרב תאריך משפחתי חשוב כמו יום הולדת או יום נישואין, חולפות מחשבות רבות בראשם של הקרובים, כיצד כדאי לחגוג אירוע משפחתי שהוא כה חשוב עבור כל בני המשפחה. במקרים רבים מדובר בהפתעה שמתאמים מראש בלי לשתף את בעלי השמחה, בוחנים כמה וכמה אופציות ובסופו של דבר בוחרים באופציה שמועדפת על כולם צימרים בגולן במתחם שיש בו די בקתות עבור כל המשפחה המורחבת שיוכלו ליהנות מסוף שבוע איכותי סביב בריכת השחייה היפהפייה.

הדגש הקולינרי במהלך אירוע משפחתי בסוף השבוע

בעלי השמחה היו המומים מהעובדה שתיאמו עבורם חופשה נפלאה במתחם צימרים בגולן שצופה אל הכנרת. אפשר לשבת שעות במרפסת או בג'קוזי ולהתמוגג מהנופים הפראיים, הימה המקסימה, השדות המטופחים למרגלות ההר ושלל הציפורים העפות מעל הגולן. גולת הכותרת במסיבת ההפתעה לחוגגים היא הקינוחים הייחודיים ויוצאי הדופן המוגשים בה, כמו מבחר גדול של כוסות אישיות המכילות מוס גבינה ולפתן פטל, קרם לימון עם מרנג איטלקי צרוב, תפוחים מקורמלים עם מוס קינמון או מוס פסיפלורה בעל טעם משכר. הכוסות האישיות והאסתטיות מונחות על מגשים צבעוניים ויפהפיים וכל אחד מהאורחים לוקח את הכוסות שנראות לו בעלות טעם מסקרן. ההיצע כולל גם עוגות שוקולד משגעות, עוגות גבינה, מבחר מקארונים בשלל צבעים, עוגות טארטים, עוגיות פטיפורים, עוגיות בראוניז העשויות משוקולד בלגי ועוד. אירוע משפחתי כל כך מוצלח, לא יישכח עוד תקופה ארוכה וההתלהבות העצומה מהקינוחים המיוחדים סחפה את האורחים לבקש מהקונדיטורית סדנת קינוחים, כדי שכולם ילמדו ויוכלו להכין בבית עוגות, עוגיות וקינוחי כוסות.

סדנת קינוחים עם טעם של עוד

בילוי של כמה שעות בסדנת קינוחים במסגרת אירוע משפחתי הוא תענוג עילאי. הקונדיטורית מסבירה באופן מעמיק ומפורט את אופן הכנת הפריטים השונים, היא נותנת דגש על כל אחד מהם, מוסיפה טיפים ונקודות חשובות כדי שלא יוצר מצב שההכנה של אחד מהמשתתפים לא תצא מוצלחת, עקב פעולה זו או אחרת. מתחילים באופן הכנת עוגות שמרים, פעולות ההתפחה המדוקדקות, אופן לישת הבצק, פריסת הבצק ומריחת המילויים. כשהעוגות בתנור הריח הנעים ממלא את כל חלל המטבח ומאד קשה לעמוד בפיתוי של ההמתנה, עד שהעוגה האוורירית תהיה מוכנה. עבור מי שמחפש פעילות אחר הצהרים עם הילדים, הכנת עוגיות פטיפורים היא פתרון נפלא, נהנים להכין אותן באופן יצירתי, כדי שכל אחת מהן תצא מושלמת וטעימה במיוחד. הכנת קינוחים אישיים היא אופציה נפלאה ולכן לומדים כיצד להכין מוס קרמל, מוס גבינה, קרם לימון ותוספות ייחודיות כדי לבצע שילובים מעניינים ומתוקים. בדרך זו נהנו כל האורחים מחגיגה מדהימה שכללה המון מוזיקה קצבית, שמחה עצומה, קינוחים שלא נראים בדרך כלל וחוויה עוצמתית ביותר של סדנת קינוחים שאי אפשר לשכוח את טעמיה.

תפריט ראשי