לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

בחירת קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה הוא אדם או חברה המספקים אוכל ושתייה לחתונה. לקייטרינג יהיה לעתים קרובות ניסיון בקייטרינג חתונות, וייתכן שיהיה לו צוות משלהם של שפים, ברמנים וצוות מלצרים. בחירת הקייטרינג המתאים יכולה להיות קשה.

הנה כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם בבחירת קייטרינג לחתונה:

-מה התקציב שלך?

-כמה אורחים אתה צריך להאכיל?

-רוצה בופה או ארוחת ערב בישיבה?

-האם אתה רוצה שהאוכל יוגש בסגנון מסוים (למשל, מקסיקני)?

-איזה סוג של משקאות אתה רוצה שיוגשו בקבלה?

בחירת קייטרינג לחתונה היא החלטה קשה. אתה צריך לחשוב על היבטים רבים ושונים של חברת הקייטרינג, כמו האוכל, השירות והתמחור. האוכל הוא ההיבט החשוב ביותר עבור רוב האנשים בבואם לבחור קייטרינג לחתונה. התפריט צריך להיות מותאם לטעמכם ולטעם האורחים שלכם. חברת הקייטרינג צריכה להיות מסוגלת גם ליצור מנות ללא גלוטן או טבעוניות אם תרצו בכך. השירות הוא מה שיעשה או יבאס לכם את האירוע. אתם רוצים שהכל יעבור בצורה חלקה ביום הגדול שלכם ואתם רוצים שכל האורחים שלכם יהיו מרוצים מהחוויה שלהם באירוע. אתם גם רוצה מישהו שיוכל להתמודד עם כל מצב שעלול להיווצר ביום האירוע שלך – כמו אם יש מקרה חירום והם צריכים לקבל יותר אוכל או אם הם צריכים להסדיר יותר צוות במקום במהירות כי משהו קרה עם אחד מהם אנשי הצוות שלהם. בחירת קייטרינג לחתונה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו לקראת היום הגדול שלכם. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, כמו האוכל, שטח המקום והעלות.

הרשימה הבאה כוללת מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת הקייטרינג שלך:

- מחיר: זה תמיד גורם חשוב כשמדובר בחתונות. העלות הממוצעת של קייטרינג לחתונה היא כ-10,000 – 100,000 לאירוע.

- איכות: אתם רוצים לוודא שהאורחים שלכם יהיו מרוצים מהאוכל שיוגש להם ביום המיוחד שלכם.

- סוג האוכל: הקייטרינג שלך צריך להיות מסוגל לספק מנות קלאסיות ועכשוויות כאחד, כך שהאורחים יוכלו לבחור.

- מספר אורחים: מספר האורחים שאתה מתכנן להזמין צריך להכתיב את גודל המקום וכן כמה אוכל יידרש לכל אורח.

בחירת קייטרינג לחתונה היא החלטה חשובה מאוד מכל אירוע ובמיוחד בחתונות. שאנחנו קובעים חתונה אנחנו רוצים לוודא שנבחר בקייטרינג שיציע לנו את האוכל והשירות הטובים ביותר במחיר משתלם. בחירת קייטרינג לחתונה היא החלטה גדולה מכיוון שהיא יכולה לקבוע את הצלחת החתונה שלכם. הקייטרינג המתאים ידאג שהאורחים שלכם יצאו לא רעבים ומרוצים. הם גם יספקו לכם מגוון אפשרויות מזון, אלכוהול ושתיה שיתאימו לטעם של כולם.

תפריט ראשי