לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

ארגון של אירוע מושלם באמצעות קייטרינג יוצא דופן

בעבר בכל פעם שהיה אירוע משפחתי או עסקי, המארחים היו עובדים ימים ולילות ומכינים מטעמים רבים עבור האורחים היקרים. עבודה זו ארכה זמן רב, כיוון שהם לא מומחים לכך ולכן ביום האירוע הם היו חסרי כוחות ובקושי היה להם כוח להסתובב בין המוזמנים ולשוחח עם כולם. בנוסף לכך הם הכינו את כל המאכלים בתוך כלי ההגשה ובסוף הערב גם אספו וסידרו הכול.

לא פלא שמארחים רבים לאחר ארגון האירוע התמוטטו. לכן המגמה היום היא לבצע את כל נושא ארגון האירוע באופן הרבה יותר חכם ולהזמין מוצרים ספציפיים של קייטרינג יוצא דופן . הפריטים השונים יגיעו באופן מסודר למקום האירוע בשעה שתיקבע. מדובר במוצרים מצוינים ואיכותיים, כיוון שהגורם שמכין אותם הוא קונדיטור מקצועי ולכן יש לו את הידע, הניסיון והמיומנות להכין תפריט ייחודי ומוצלח. לקראת מועד האירוע, יזמינו המארחים את המוצרים הספציפיים שמתאימים למפגש שלהם בהתאם לסוג האורחים, לכמות שלהם ולשעת האירוע. אם מדובר באירוע בוקר, צהרים או ערב ייבחרו את סוגי המאכלים שהם המתאימים ביותר. כדי ליצור שולחנות אסתטיים וצבעוניים מוסיפים על השולחנות כמה אגרטלים המכילים פרחים יפהפיים בשלל צבעים, כמו ורדים, טוליפים או חמניות מדהימות.

בחירת התפריט של קייטרינג יוצא דופן!

השף של חברת קייטרינג יוצא דופן הוא אדם מקצועי בעל רזומה עשיר בהכנת המטעמים הנכונים ביותר עבור האירועים השונים ולכן הדרך הנכונה ביותר היא להתייעץ אתו ולגבש יחד אתו את ההזמנה. אם מדובר לדוגמה באירוע עסקי שנערך בשעות הבוקר, מכינים שולחן ועליו מגשים של מאפים מלוחים, קיש גבינות, קיש ייחודי עם ריבת בצל, מאפים מתוקים, לחמניות מיוחדות, היצע נרחב של גבינות הן קשות והן רכות, ירקות טריים במגוון צבעים, סלטים טריים וריחניים שבהם משולבים ירקות שונים וכוללים גם עשבי תיבול בעלי ריח משכר ותוספות מפתיעות. השף יוכל לסייע להנהלת החברה גם בקבלת החלטות לגבי הכמות שכדאי להזמין מכל מאכל. על סמך אירועים דומים שהגיעו אליהם כמות זהה של אורחים, יוכל השף להעריך מהי כמות המזון שיש להזמין מכל אחד מהפריטים. החשיבה היא ליצור שפע וכך המוזמנים ייהנו מהמבחר ועם זאת לא יותר מדי, שלא יישארו בסוף האירוע מטעמים רבים.

גולת הכותרת היא הקינוחים…

בשלב מסוים יוגשו לבאי האירוע הקינוחים שהוכנו על ידי קייטרינג יוצא דופן. לנוחותם של האורחים ייחתכו העוגות השונות כך שיהיה נוח להעביר לצלחת את פרוסות העוגה. כמו לדוגמה עוגות שמרים עם מילוי של שוקולד, קינמון או חלבה, עוגיות פטיפורים צבעוניות, בראוניז עם שוקולד בלגי, עוגיות טארטים בטעמים שונים, עוגות ויטרינה ועוד. הנראות של הקינוחים הללו היא מדהימה לאור השימוש בחומרי גלם בטיב מעולה, תשומת הלב הרבה לכל שלבי העבודה והביצוע המושלם. אין ספק שלאחר הטעם המופלא של הקינוחים הללו לכל האורחים תהיה תחושה של מתיקות נפלאה.

תפריט ראשי