לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

אירוע מתוק לעובדים

אם יש דבר אחד שכולם אוהבים זה שוקולד איכותי. מעט מאוד אנשים מצליחים להישאר אדישים אל מול שולחן קינוחים מעוצב ומושקע. כמעסיקים, כאשר נרצה להשקיע באירוע לעובדים, נקדיש תשומת לב מיוחד לשולחן הקינוחים. מנת הקינוח היא המנה האחרונה שסוגרת את הארוחה ומשאירה טעם של עוד. כאשר הקינוחים טובים, הארוחה כולה וכך גם האירוע, ייזכרו לחיוב.

אירוע חנוכה לעובדים

חג החנוכה מסמל את תחילת עונת החורף בה לרובנו קשה יותר לקום בבוקר ולהיפרד מהשמיכה החמה. חודש דצמבר הוא הזמן בו מעסיקים מתבקשים להביע את הערכתם לעובדים. רגע לפני שמגיעים הווירוסים של הצינון והשפעת כדאי להראות לעובדים עד כמה הם חשובים ומוערכים. עובד שיודע שהמעסיק שלו מודע לתרומה הרבה שלו וליכולות שלו, יהיה עובד מרוצה, נאמן, חרוץ ומסור. חלוקת מתנות לעובדים בחנוכה חיונית לחיזוק מנטלי של מערך העובדים לקראת החורף.

אירועים לעובדים לרגל חג החנוכה נפוצים בכל החברות הקטנות והגדולות. האירוע כולל לרוב הדלקת נרות, ברכה, חלוקת מתנות, סופגניות ולביבות. ניתן לשלב באירוע גם מופע בידור או מוזיקה. אתם מחליטים האם לקיים אירוע צנוע לעובדים בלבד בשטח המשרד או לשכור מתחם אירועים ולהפיק אירוע בעבור העובדים ובני הזוג שלהם.

איך מעצבים אירוע מתוק?

הפקה של אירוע מתחילה בהגדרת קונספט, תקציב, מטרות ואפיון קהל יעד. אירועים מתוקים לעובדים אפשר לעצב בסגנון יוקרתי, משפחתי, רומנטי, פשוט, נדיב, ילדותי וכן הלאה. נסו לחשוב איזו תדמית עסקית תרצו לקדם באמצעות האירוע ואלו מסרים תבקשו להעביר. שולחן המתוקים באירוע יורכב על פי הקונספט שאתם בחרתם עם עוגות מצופות קרם ורוד, קינוחים יוקרתיים, שוקולדים מובחרים ועוד.

השלב הבא בדרך אל אירוע מתוק מוצלח, מושקע וטעים במיוחד הוא הגדרת תקציב. זהו השלב בו אתם קובעים מהו הסכום אותו תקדישו להפקת המאורע וכיצד תחלקו אותו בין הספקים. שולחן המתוקים יורכב בהתאם למספר המשתתפים באירוע ובכפוף לתקציב.

כל אירוע עסקי הוא הזדמנות לקידום תדמיתי, מיתוג וחיזוק הזיקה של העובדים אל מקום העבודה. מחקרים גילו שעובדים נוטים להישאר במקומות עבודה בהם הם מרגישים מוערכים גם כאשר השכר אינו הגבוה ביותר בענף. העובדים צפויים לצלם את שולחן הקינוחים המושקע ולהעלות את התמונות לרשתות החברתיות.

אירועים מתוקים לעובדים בעונת הקיץ

התייחסות לתנאי מזג האוויר הצפויים ביום האירוע נדרשת בעיקר כאשר מדובר באירוע שמתקיים בתנאי חוץ. תפריט מתוק ועשיר יתאים לכל סוגי האירועים. העובדים שלכם ישמחו על ההזדמנות ליהנות מקינוחים עשויים חומרי גלם מובחרים עם דגש על שוקולד בכל חודשי השנה ובכל מזג אוויר. כאשר מדובר באירוע שמתקיים בחוץ בעונת הקיץ נשלב בתפריט קינוחים קרים, מאפים טריים, עוגיות וממתקי שוקולד. ניתן להזמין שולחן מלא מתוקים לאירוע שיהיה כולו נטול גלוטן. במידת הצורך אפשר יהיה להזמין קינוחי פרווה.

דגשים להפקת אירוע מוצלח לעובדים

  1. אירוע מתוק מוצלח יתבסס בראש ובראשונה על שולחן מתוקים מושקע, עשיר, מגוון ומזמין. אל תתפשרו עם איכות חומרי הגלם, על הטעם ועל המבחר.
  2. על האירוע להתאים לקווים המאפיינים את העובדים ואת החברה. כך למשל, ניתן להפיק אירוע לקהל צעיר, קהל מבוגר, קהל נשי, קהל דתי וכן הלאה.
  3. שלבו בכל אירוע לעובדים אטרקציה מיוחדת כמו מפל שוקולד, דוכן גלידה או סדנת אפייה. אם תצליחו להפתיע ולרגש את העובדים, הם יזכרו את האירוע לטובה במשך תקופה ארוכה.
  4. נצלו את האירוע על מנת לקדם מטרות עסקיות וניהוליות כמו העצמת עובדים, גיבוש צוות עובדים, הצגת מנהל חדש, גיוס עובדים חדשים, השקת מוצר חדש ועוד.

 

תפריט ראשי