לפרטים ולהזמנות:
חפשו אותנו ב-
צור עימנו קשר

אילו קינוחים לאירועים הכי מבוקשים היום?

בעולם האירועים אנחנו רואים שינויים כל הזמן, ישנם לא מעט חידושים ואטרקציות שמתווספים לעולם האירועים באשר הם, בין אם זה אירועים עסקיים או אירועים פרטיים. כל בעל שמחה או כל מארגן אירוע עסקי רוצה ליצר אירוע בלתי נשכח, אירוע שידברו עליו גם זמן רב אחרי שהאירוע מסתיים. מה הן האטרקציות המבוקשות ביותר היום ואילו קינוחים לאירועים הכי פופולריים היום?

היום יותר מתמיד אנחנו רואים את החידושים השונים בעולם האירועים. כניסת מרשימות מלוות בלהקת מתופפים או רקדניות, שוזרות פרחים בכניסה לאולם בשלב קבלת הפנים, מפריחי יונים, מנפחי בלון, ברים אלכוהוליים המשתלבים ברחבת הריקודים ועוד רבים אחרים. כך גם בתחום הקולינריה שבאירועים השונים. המנות מדויקות, התפריטים עשירים ומגוונים וגם כמובן הקינוחים לאירועים לבשו צורה חדשה ומעניינת כדי לשפר את כל החוויה.

אז אלו קינוחים הכי פופולריים היום?

 

  • קינוחי שוקולד – מאז ומעולם אנשים מתחברים לשוקולד, זהו חומר גלם המאפשר לקונדיטורים ולשוקולטיירים ליצור יצירות מופת בעלות הטעם העשיר של השוקולד ולהעניק לנו ולאורחים שלנו באירועים השונים חוויה יוצאת דופן, עשירה ומרשימה ללא תחרות. בהתאמה לקהל המסורתי בישראל השומר כשרות קינוחי השוקולד מאפשרים לנו ליהנות ממנות קינוח פרווה ובעלות טעם מענג בעת ובעונה אחת. לכן הקינוח הראשון שמככב באירועים עסקיים רבים ובאירועים פרטיים כמו חתונות, ימי הולדת ובר מצוות זהו ללא ספק השוקולד בכל צורותיו השונות.
  • קינוחי פירות – בישראל ובכלל במרבית מדינות העולם, עונת החתונות מה שנקרא היא למעשה עונת האירועים. במרבית המקרים אנחנו מוזמנים לאירועים פרטיים ועסקיים כאחד בעונת הקיץ. לכן אחד הדברים שמרבית בעלי השמחות ובעלי חברות המארגנים אירוע מזמינים לקינוחים מגשי פירות טריים בעונה. קינוחים לאירועים קלילים כמו אבטיח חתוך, ענבים ומנגו מאפשרים לנו ליהנות מסיום מתוק לארוחה ולא לצאת בתחושת כבדות ועייפות לאחר המעמסה בבטן. חשוב לציין שבשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר הפירות הטריים משתלבים גם בקינוחים לאירועים בחורף כמו תותים, בננה, אנונה ואפרסמון ועוד אחרים כל זה לצד שוקולד חם וזה קינוח לא פחות ממושלם.
  • גלידה לקינוח – בשנים האחרונות אין אירוע שאנחנו מוזמנים ואין איזו עגלת גלידה נוסטלגית המזכירה לנו את הילדות שלנו או שלגוני גלידה בהזמנה אישית של הלקוח מחברת הקייטרינג. הגלידה הנוסטלגית כנראה שלא תעזוב את עולם האירועים וזה לא משנה אם זה אירועים פרטיים או אירועים עסקיים, רבים אוהבים לסיום הארוחה את הקינוח הקריר הזה שנשמע פשוט אבל יכול לשדרג את עמדת הקינוחים לאירועים בצורה צבעונית במיוחד ויוצאת דופן. ישנן חברות שאפילו הגדילו ועשו עמדת גלידה שכל אורח יכול להתאים את הציפוי לשלגון שלו כמו לטבול בשוקולד חם או להוסיף שברי אגוזים או סוכריות צבעוניות ולו ורגע אחד האורחים מרגישים כמו ילדים, הרי מי מאתנו לא אוהב להתפנק כמו ילד גם אם זה לרגע בודד אחד.

 

תפריט ראשי